Podpowiadamy, jak do dużego biustu dobrać odpowiedni stanik

  • 05.07.2022
Podpowiadamy, jak do dużego biustu dobrać odpowiedni stanik
Źródło: pexels.com

Wybierając i kupując biustonosz, zawsze bierz pod uwagę kilka aspektów. Dzięki ich uwzględnieniu twój biust zachwyci zgrabnym i zjawiskowym wyglądem.

Na co zwrócić uwagę kupując biustonosz

- Obwód stanika powinien być dobrze dopasowany, nie może się przesuwać. Za ciasny pozostawia po sobie czerwone odciski. Natomiast kiedy do czynienia mamy z za dużym rozmiarem przy podnoszeniu rąk zaobserwujemy unoszenie się jego tylnej części.

- Miseczki powinny obejmować całe piersi. Jeśli tak nie będzie, wyjdą poza nie i stworzą nieestetyczne wybrzuszenia. Miseczki nie mogą też odstawać na górze. Niedopasowanie ich do piersi jest dla nas niekorzystne, nie czujemy się komfortowo.

- Ramiączka nie mogą być za luźne, nie możemy dopuścić do ich ciągłego spadania z ramion. Pamiętajmy też, by nie były zbyt napięte. Obydwie skrajności nie są wskazane. Stawiaj na modele z szerszymi paskami.

Biustonosz typu "Minimizer"

Kobiety z dużym biustem szczególnie mocno zachęca się do noszenia biustonoszy typu minimizer. Mają one szeroki pas pod miseczkami i wytrzymałe ramiączka. Pozbawione są fiszbin. Minimizer osadza piersi, delikatnie je kompresuje i unosi. Dzięki właściwej konstrukcji, miękkim i elastycznym materiałom optycznie zmniejsza biust oraz obwód pod biustem o 1-2 rozmiary. Odpowiednio zebrana tkanka tłuszczowa sprawia, że piersi ładnie się prezentują, a całość nie wyróżnia się spod ubrania. Sylwetka wydaje się znacznie smuklejsza. Szerokie paski działają na dużą korzyść. Są wyjątkowo wygodne, zapobiegają wrzynaniu się materiału w skórę, a to eliminuje podrażnienia i otarcia.

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.