Zabiegi laserem frakcyjnym - jakie przynoszą efekty?

  • 20.02.2022
Zabiegi laserem frakcyjnym - jakie przynoszą efekty?

Zabiegi przeprowadzone przy użyciu laserów frakcyjnych wyróżniają się dużym uznaniem osób, które chciałyby zadbać o lepszą kondycję swojej skóry i pozbyć się różnego rodzaju zmian. Dzięki temu, że tego typu laser wytwarza specjalne impulsy rozprowadzane po ciele za pomocą dobrze dopasowanej głowicy, pozytywnie wpływa na produkcję kolagenu, który ma bardzo duży wpływ na procesy odnowy skóry i na jej większe nawilżenie. Warto przy tym wspomnieć, że takie zabiegi często przynoszą stopniowe efekty, które w pełni mogą ukształtować się nawet po upływie 12 miesięcy - w tym czasie skóra będzie się regenerować i zyskiwać zdrowszy wygląd. To sprawia, że rezultaty zabiegów z wykorzystaniem laserów frakcyjnych okazują się niezwykle skutecznym i długotrwałym rozwiązaniem.

Kiedy warto zdecydować się na laser frakcyjny?

Rozważając, w przypadku jakich zabiegów laser frakcyjny sprawdzi się najlepiej, warto zwrócić szczególną uwagę na usuwanie blizn. Za sprawą wspomnianych wcześniej impulsów, które zwiększają produkcję i wchłanianie kolagenu w organizmie, laser frakcyjny na blizny zmniejsza widoczność tego typu zmian skórnych, a także redukuje powstające niekiedy w pobliżu blizn zaczerwienienia i przesuszenia. W zależności od znajdujących się na skórze zmian laser frakcyjny CO2 pozwala na osiągnięcie bardzo dobrych efektów zazwyczaj po serii 3-5 zabiegów. Ponadto kontakt urządzenia ze skórą nie jest dla danej osoby zbyt bolesny - mimo że wiele zależy od progu bólowego, zazwyczaj laser może powodować jedynie niewielki dyskomfort. Wówczas można z powodzenie zastosować okłady lub głowice chłodzące, które zmniejszą uciążliwość nieprzyjemnego uczucia.

Co więcej, laser frakcyjny równie dobrze sprawdza się w walce z trądzikiem, zmarszczkami, rozstępami czy przebarwieniami. Podobnie jak w przypadku blizn zaleca się wykonanie kilku serii zabiegów, które stopniowo wpłyną na coraz lepszą kondycję skóry. Warto przy tym wspomnieć, że wysokiej jakości laser frakcyjny CO2 nie powoduje trudnych w gojeniu się ran czy podrażnień - osoba decydująca się na zabieg po opuszczeniu gabinetu i krótkim odpoczynku może wrócić do swoich codziennych obowiązków.

 

Laser frakcyjny od Attre - czym się wyróżnia?

Decydując się na inwestycję w takie urządzenie jak laser frakcyjny, dystrybutor sprzętu ma bardzo duży wpływ na jego niezawodność i gwarancję szybkiej naprawy. Dlatego też przed dokonaniem zakupu warto dobrze zapoznać się ze specyfikacją danego urządzenia, a także zwrócić uwagę na opinie dotyczące wybranej firmy. Godnym uwagi partnerem okazuje się między innymi firma Attre, która zajmuje się produkcją i dystrybucją wysokiej jakości urządzeń przeznaczonych do sprawnego wykonywania zabiegów kosmetycznych. Co więcej, wspomniana hurtownia oferuje pracownikom gabinetów kosmetycznych profesjonalne szkolenia dotyczące prawidłowej obsługi poszczególnych laserów, co wpływa na zadowolenie klientów z efektów przeprowadzonych zabiegów. Dzięki temu można w pełni wykorzystać potencjał takiego urządzenia, jakim jest laser frakcyjny i zapewnić klientom wymarzone efekty.

 

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.