Czołowa trójka znaków zodiaku z potężną intuicją

  • 05.06.2023
Top 3 znaków które nigdy się nie mylą
Źródło: pixabay.com

Jeśli chodzi o intuicję, mają ją w szczególności 3 znaki. Intuicja jest formą inteligencji, co potwierdza neuronauka. Inteligencja intuicyjna, zwana także szóstym zmysłem, odnosi się do pozazmysłowych spostrzeżeń odczuwanych głęboko w nas, które pomagają nam wybrać właściwą ścieżkę. Zdolność ta może napotkać pewne bariery rzędu racjonalizmu lub zwątpienia w siebie.

Skorpion 

Znaki wodne, których częścią jest Skorpion, pod wpływem Plutona uznajemy za najbardziej intuicyjne. Ten znak jest tak namiętny, że natychmiast wyczuwa sytuację. Skorpion jest bardzo intensywny i poruszamy się z silną wolą i determinacją. Prawdziwy empata, zdaje się czytać w ludziach i ich sekretnych myślach jak w otwartej księdze. Nie waż się go okłamywać, nic nie da się przed nim ukryć, a on nie toleruje zdrady. Jego wielka wrażliwość pozwala mu zaoszczędzić czas w nowych spotkaniach i szybko określić ich intencje, dobre lub złe. Ale szczególnie lubi ujawniać cechy innych, co pozwala mu trzymać się z dala od podejrzanych ludzi.

 

Strzelec

Strzelec to znak ognia, którym rządzi Jowisz. Ma szczególnie wyostrzony zmysł intuicyjny, kiedy ma czas na jak najdokładniejszą ocenę każdej sytuacji. I to właśnie preferuje. Nie lubi podejmować pochopnych decyzji i stara się mieć jasne wyobrażenia, aby lepiej ocenić każdą sytuację. Najczęściej tnie rano, co wydaje mu się takie proste po dobrze przespanej nocy. Ale to nie znaczy, że Strzelec automatycznie używa swojego szóstego zmysłu. Lubi też dać się ponieść życiu i wiatrowi. Pozwala swojej intuicji rozwijać się naturalnie i polega na swoim instynktownym wyczuciu sytuacji i ludzi.

 

Ryba

Jak ryba w wodzie (to jego żywioł), ten znak jest zrelaksowany i łatwo dostosowuje się do sytuacji i spotkań, które oferuje mu życie. Ma emocjonalność, wrażliwość i wyobraźnię, które pozwalają mu głęboko odczuwać rzeczy. Potrafi odwołać się do swojej naturalnej intuicji, wyostrzonej dużym zmysłem refleksji, aby dać się poprowadzić. Moglibyśmy też zarzucić mu, że przejmuje zbyt wiele emocji i niepokojów innych. Jest tajemniczy, nieuchwytny, jednocześnie czarujący, a otoczenie bardzo bliskie jego sercu. A kiedy poznaje nowych ludzi, nawiązuje duchową więź, która pozwala mu dowiedzieć się o nich więcej. Zawsze szuka głębokiego zrozumienia ludzkiej natury i jest bardzo bezinteresowny. Ryby są otwarte i zawsze podążają za głosem serca. A jego serce jest jego siłą, inspiruje jego intuicję.

 

A.J.

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.