5 środków czystości, których nie może zabraknąć w łazience

  • Materiał partnerski
  • 09.01.2023
5 środków czystości, których nie może zabraknąć w łazience
Źródło: Zdjęcie partnera

Czy 5 preparatów do czyszczenia całej łazienki to nie za mało? Wręcz przeciwnie – bywa, że wystarczy nawet mniej!

Warto jednak mieć przy tym na uwadze, żeby były to środki przyjazne dla środowiska i jednocześnie skuteczne. A takich na polskim rynku coraz więcej! Preparaty tego typu, np. te marki BIOstar, zamówisz łatwo do domu bezpośrednio w witrynie producenta.

 

  • Sprzątaj szybko i ekologicznie

 

Sprzątanie za pomocą preparatów opartych o naturalne składniki budzi pośród niektórych osób podejrzenia, co do ich skuteczności, dlatego sięgają one chętniej po te znane, ale jednocześnie pełne niezdrowej tzw. chemii. Preparaty ekologiczne oczywiście również opracowywane są przez specjalistów w laboratoriach, ale to właśnie dzięki temu można uzyskać tak skuteczne ekologiczne środki do czyszczenia bez zawartości substancji drażniących czy też toksycznych. Ekologiczna pianka do łazienki, a właściwie płyn przybierający formę czyszczącej pianki, to jeden z najbardziej podstawowych produktów, dzięki którym zachowasz to pomieszczenie w czystości. Pianka usuwa większość typowych dla łazienek zabrudzeń, włącznie z mydlanymi osadami jak i rdzą bądź kamieniem. Tymczasem nie zastąpi ona wszystkich potrzebnych detergentów. Chodzi tutaj szczególnie o takie środki, które przeznaczone są np. do mycia luster czy prysznicowych kabin. Niemniej, w wersji eko zakupisz wysokiej jakości: 

  • pianki do czyszczenia łazienek
  • płyn do mycia szyb oraz luster
  • żel do WC
  • specjalistyczny płyn do czyszczenia kabin prysznicowych
  • kapsułki do prania

To właśnie 5 preparatów, jakie z pewnością znajdą zastosowanie w Twojej łazience. 

 

  • Dlaczego pianka do łazienki eko?

 

Najczęściej klasyczne preparaty o podobnych właściwościach są wyjątkowo naszpikowane substancjami o ostrym, zjadliwym wręcz chemicznym zapachu oraz drażniącymi dla skóry. Pianką, jako środkiem uniwersalnym myje się jednocześnie duże powierzchnie, co szczególnie nie sprzyja dobremu samopoczuciu użytkowników takiej łazienki, a zwłaszcza osobie czyszczącej ją bezpośrednio. Pianka eko pozwala na uniknięcie tych niedogodności, przynosząc porównywalne efekty. Warto zatem zainwestować w taki środek dla zdrowia swojego i swoich najbliższych. 

Podobnie jest jeżeli chodzi o preparat do mycia kabin prysznicowych. Ten w wersji BIO sprawia, że nie trzeba wdychać niemal codziennie substancji szkodliwych i drażniących z powierzchni prysznicowej kabiny, która pokaźną powierzchnią niewątpliwie jest. Płyn taki skutecznie usuwa także szkodliwe dla ludzi mikroorganizmy, jakie chętnie gromadzą się właśnie na wilgotnych prysznicowych kabinach.  

W związku z tym, że obecnie większość konsumentów poszukuje łagodnych środków które bardzo dobrze usuwają nawet silne zabrudzenia, to właśnie dla nich stworzone zostały preparaty BIOstar, jako w 100% biodegradowalne oraz intensywnie czyszczące. Niezależnie od tego, czy sięgniesz po kapsułki piorące o zapachu lawendy, czy może po żel do WC czy też inny naturalny detergent BIOstar – masz gwarancję czystości oraz pięknego zapachu w zdrowym, ekologicznym wydaniu!

 

Materiał zewnętrzny

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.