32. Finał WOŚP: "Płuca po pandemii. Gramy dla dzieci i dorosłych!" - Wspólnie dla zdrowia!

  • 26.01.2024
\
Źródło: freepik.com

24 października ogłoszono motyw przewodni 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W tym roku skupiamy się na zdrowiu płuc, które wymagają szczególnej troski po pandemii. Przyłączmy się do tego szlachetnego celu, wspierając akcję "Płuca po Pandemii. Gramy dla Dzieci i Dorosłych!".

Coroczny finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy to nie tylko zbiórka funduszy na cele medyczne, ale także wielka muzyczna uczta, która łączy miliony ludzi w Polsce i na świecie. W 2024 roku, w 32. Finale WOŚP, serce zbiórki bije dla zdrowia płuc – "Płuca po Pandemii. Gramy dla Dzieci i Dorosłych!".

Zbieramy dla zdrowia płuc: Motyw przewodni tegorocznego finału skupia się na znaczeniu zdrowia płuc po trudnym okresie pandemii. Cel jest jednoznaczny: zebrać fundusze na sprzęt medyczny dla dzieci i dorosłych, aby wspomóc proces rekonwalescencji oraz poprawić jakość leczenia.

Hasło pełne optymizmu: Motto "Tu Wszystko Gra OK!" niesie ze sobą dawkę optymizmu i pozytywnej energii. Pomimo trudności, z jakimi musieliśmy się zmierzyć, zespół WOŚP zapewnia nas, że wspólnie możemy stworzyć lepszą przyszłość.

Wspólna muzyczna podróż: Finał WOŚP to nie tylko zbiórka, to także wyjątkowy koncert, który wypełnia serca pozytywną energią. Włączmy się do tej muzycznej podróży, razem tworząc ścieżkę wsparcia dla potrzebujących.

Zachęcamy do aktywnego włączenia się: W dniu 28 stycznia 2024 roku, gramy razem dla zdrowia! Bądźmy częścią tej niesamowitej inicjatywy, wspierając zdrowie płuc i przynosząc ulgę dzieciom i dorosłym.

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.