Horoskop na czerwiec

  • 02.06.2023
Horoskop dla wszystkich znaków na czerwiec
Źródło: pixabay.com

Czerwiec to miesiąc letniego przesilenia, czyli początku lata na półkuli północnej, kiedy upały rosną, a chłodne noce wydają się ulgą. W ciągu ostatnich kilku miesięcy pogoda astrologiczna była bardzo nieprzyjemna. Mamy nadzieję, że czerwiec przyniesie trochę spokoju tam, gdzie było zbyt wiele wysiłku, radość tam, gdzie było smutku i więcej przepływu tam, gdzie było ograniczenie.

Baran

Horoskop miesięczny Barana upłynie pod znakiem przemyśleń. Koniecznie przeanalizuj, co w Twoim życiu Cię zadawala, co jest powodem rozczarowania, co nowego należałoby wprowadzić lub zmienić. Poświęć więcej uwagi sprawom zawodowym, które w tym miesiącu będą naprawdę ważne. Zacznij myśleć nad podniesieniem swoich kwalifikacji, co poskutkować może lepszą pracą. Uważaj na to, co mówisz. Coś, co powiesz miedzy ludźmi, może zostać wykorzystane przeciwko Tobie. Ktoś z Twojego otoczenia czeka tylko, aż się potkniesz. Wszystkie dokumenty, zanim podpiszesz, przeczytaj dwa razy, gdyż możesz źle na tym wyjść. Mimo ciężkiego miesiąca nie będziesz mógł narzekać na brak gotówki, która pojawi się też z niewiadomego źródła.

Byk
Byki będą miały wiele okazji do radości. Trzeba będzie je tylko dostrzec. Zaczną się cieszyć małymi chwilami, zrozumieją, że osiągnęły bardzo dużo i mają z czego być dumne. Życie Bykom nabierze rumieńców. Może nawet uda się zdobyć coś, czego pragnęły od dawna. Wewnętrzny chaos w Bykach może wywołać u nich poczucie zagubienia i dać wrażenie, że nie znają samych siebie i nie wiedzą, kim naprawdę są. W trudnych chwilach warto jednak pamiętać, że są one tylko przejściowe, a los odmieni się już niedługo, gdy nabierze tempa życie zawodowe, odwodząc tym samym Byki od wcześniejszych wątpliwości. Byki powinny prosić swoich partnerów i przyjaciół o wsparcie i poświęcenie im czasu. Potem jednak przyjdzie pora na to, by się odwdzięczyć.

Bliźnięta
Czerwiec to poszukiwanie inspiracji i piękna w codziennym życiu. W końcu duży obraz składa się z małych chwil. Zostaniesz poproszony o zastanowienie się nad swoim samopoczuciem i wartościami. Jeśli jesteś zajęty podejmowaniem decyzji, czerwcowa prognoza astrologiczna zachęci cię do kierowania się własnymi wartościami, a nie oczekiwaniami innych ludzi.

Rak
Nadchodzący miesiąc to świetny czas na ponowną ocenę tego, co myślisz o źródłach wsparcia, czy to materialnych, czy niematerialnych, od siebie lub swoich relacji. Czy czujesz się pełny, czy często masz wrażenie, że biegasz na pusto? Czy istnieją pewne dysproporcje, które należy skorygować? To, jak dobrze dysponujesz zasobami, wpływa na twoje umiejętności i sposób, w jaki manifestujesz się w świecie.

Lew
W tym miesiącu (i później) będziesz w nastroju, aby zintensyfikować swoje praktyki dbania o siebie. Bądź kreatywny, ponieważ akty miłości własnej nie zawsze są skierowane do wewnątrz. Być może sposób, w jaki dbasz o siebie, przejawia się w pielęgnowaniu społeczności poprzez wspólne działanie. A może chodzi o powiedzenie „tak” wyzwaniu, które zabiera cię poza strefę komfortu. Cokolwiek to jest, pokaż sobie, że masz wsparcie — bez względu na wszystko

Panna
Sezon letni przynosi kontrastujące tekstury. Jesteś przygotowany do podjęcia znaczących wymagań w pracy lub obowiązków związanych ze społecznością. Ale zaczynasz również odchodzić od szczególnie stresującego okresu, abyś mógł cieszyć się odrobiną jakości, odpoczynkiem i relaksem. Poświęć trochę czasu na tworzenie lub uprawianie sztuki, aby uspokoić swoje ciało, umysł i ducha. Mam nadzieję, że znajdziesz wystarczająco dużo czasu, aby po prostu być, wycofać się, i nie przejmuj się innymi ludźmi.

Waga
Czerwcowa astrologiczna pogoda wzywa twoją stronę społeczną, gotowość do odkrywania, bycia zauważonym i zabawy z twoimi przyjaciółmi, bliskimi. Umów się na randkę lub wybierz się na spontaniczne spotkanie ze znajomymi. Nie powinno być to trudne. Jeśli czujesz się szczególnie przygnębiony lub samotny, ciesz się spacerami na łonie natury. 

Skorpion
Nadchodzący miesiąc to początek dłuższego okresu pokazania światu swojego wkładu w bardziej publiczny i widoczny sposób. W zależności od kontekstu, Twój wkład może być związany z Twoją karierą, ale nie musi! Może to być osobisty "kawałek", który czujesz się zmuszony wyartykułować i ujawnić. To czas, aby dowiedzieć się więcej o tym, co nadaje sens twojemu życiu i jakie wyrażenia wydają ci się najbardziej autentyczne w tym momencie.

Strzelec
Marzysz o urozmaiceniu swojej codzienności? A może jesteś gotowy na wyjątkową przygodę? Czerwiec to idealny miesiąc, aby zanurzyć się w beztroskiej, radosnej energii typowo letniego nastroju. Możesz poczuć wspólną motywację do lepszego poznawania nowych ludzi. Nie zapomnij wykroić sobie trochę spokojnego, introwertycznego czasu, aby zrównoważyć wszystkie chwile.

Koziorożec
Początek lata to wspaniałe połączenie zrobienia wszystkich list rzeczy do zrobienia, a jednocześnie znalezienia czasu na ważne relacje. Tego lata możesz być bardziej skłonny do rozpakowania i zbadania własnej psychologicznej natury, zwłaszcza jeśli chodzi o to, jak reagujesz na zmiany i zakończenia. W rezultacie twoje rozmowy z ludźmi mogą być zabarwione pragnieniem głębokiej rozmowy o przeszłych doświadczeniach związanych ze stratą. Dzielenie się smutkiem może wydawać się lekarstwem.

Wodnik
Relacje (wszelkiego rodzaju) będą dla ciebie przedmiotem zainteresowania począwszy od tego miesiąca, a następnie przez kilka następnych miesięcy, kiedy będziesz analizować różne dynamiki, których doświadczasz z ludźmi. W końcu wspólnym mianownikiem wszystkich twoich powiązań jesteś ty. Pytania do rozważenia: Jak doświadczasz radości i piękna w swoim związku? Jak ćwiczyć i być kreatywnym w swoich partnerstwach?

Ryby
Uspokój się na tyle, na ile to możliwe, droga rybko. Miejmy nadzieję, że kolejny miesiąc zainspiruje Cię do wzięcia na siebie mniejszej ilości obowiązków, abyś mógł dbać o swoje zdrowie na wszelkie sposoby. Jeśli czujesz się szczególnie nieważny lub emocjonalnie przytłoczony, poświęć trochę czasu, aby iść powoli każdego dnia, jedna chwila na raz. Nie musisz zmuszać się do zabawy, jeśli to nie dla ciebie, ale daj sobie przestrzeń i zobacz, co się stanie.

 

A.J.

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.