Czy wiesz co dziś o tobie mówią gwiazdy?

  • 12.10.2022
Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku.

Powiedzie się, a może coś się nie uda? Sprawdź co dziś mówią karty o twoim znaku zodiaku. Może dziś jest twój szczęśliwy dzień. Tarot na 12.10.2022r.

Baran

Pragnienie jest dziś twoim motywem. Jeśli chcesz, możesz je zdobyć, ale nie będzie to łatwe. Nagroda trafi do tego, kto najbardziej tego chce. Pokaż innym, jak wiele możesz osiągnąć. Zaimponujesz innym swoim niesamowitym zapałem i determinacją.

Byk

Komunikacja. Może to być dzień, w którym musisz nagle napisać list lub zdanie lub powiedzieć krótką mowę, aby poinformować drugą o czymś nowym. Będziesz cieszyć się korzystaniem ze swoich umiejętności językowych. Wiesz, jak radzić sobie ze słowami, więc nie wstydź się!

Bliźnięta
Rozwiązanie problemów. Zrób to krok po kroku. Rozwiązuj problemy, gdy nadejdą. Jeśli weźmiesz się w garść, możesz być oszołomiony tym, co obawiasz się, że będzie zbyt trudną sytuacją, z którą nie będziesz w stanie sobie poradzić. Nie martw się bez powodu.

Rak

Wyłącz telewizor i odłóż gazetę. Rozejrzyj się i zrozum, że prawdziwe życie jest o wiele bardziej interesujące niż programy telewizyjne na twoim ulubionym kanale. Jeśli odkryjesz, że nie podoba ci się życie, które prowadzisz, nie uciekaj do czyjegoś świata.

Lew

Dzisiaj pojawi się dodatkowy podmuch wiatru, aby wypełnić żagle, więc upewnij się, że trzymasz obie ręce na kierownicy. Gdziekolwiek skierujesz swoją kierownicę, jest to kierunek, w którym czeka na Ciebie coś pięknego.

Panna

Dzisiaj nie jest dzień, aby stać się małą panną, która sypie radami. Jeśli ludzie poproszą Cię o radę, możesz im ją dać. Jeśli jednak nie masz specjalnie do czynienia z poradami, lepiej po prostu zachowaj je dla siebie. Dzisiaj jest o wiele lepszy dzień na relaks w obecnej sytuacji, która może powodować trochę stresu. Zaangażuj się w działania, które pozwolą Ci się zrelaksować i poświęcić dużo czasu na sen.

Waga

Możesz dziś wiele osiągnąć, wyznaczając sobie granice i podążając za nimi. Jesteś jej mistrzem. Podczas gdy inni mogą wahać się pod dzisiejszą presją, ty możesz być niezwykle produktywny. Nie obrażaj ludzi, którzy mogą nie być tak dobrymi planistami jak ty. Miej do nich cierpliwość. Rób swoje, a inni ludzie dołączą do ciebie, widząc przykład, który dajesz.

Skorpion

Możesz czuć się jak robak, który został odwrócony na plecy. Twoje nogi zwisają dziko, aby stanąć na nie. Im więcej się kręcisz, tym bardziej stajesz się wyczerpany. Możesz rozważyć po prostu pozwolić sobie odpocząć i poczekać, aż wiatr wzejdzie i odepchnie cię z powrotem. Uwierz, że wkrótce staniesz na nogi. W rzeczywistości pomocne może być dla ciebie leżenie nieruchomo przez jakiś czas, aby wchłonąć odrobinę humoru od siebie i sytuacji.

Strzelec

Dzisiaj możesz odbyć nieprzyjemną rozmowę ze swoimi przełożonymi. Czas, który poświęcasz na rozmowę, może cię zdenerwować, ponieważ twój punkt widzenia nie będzie brany pod uwagę. Ale nie denerwuj się, to napięcie minie, a wieczorem wszystko się poprawi.

Koziorożec

Czasami masz tendencję do obciążania ludzi za czystą monetę. Jesteś bardzo otwartą osobą, więc myślisz, że inni ludzie są tak samo uczciwi. Dzisiaj możesz poradzić sobie z osobą, która ma ukryte motywy. Może nie ujawniają całej historii. Nie zawsze bierz ich słowa za czystą monetę. Mogą przeciągać czas lub próbować cię oszukać.

Wodnik

Przez cały dzień może się okazać, że ludzie zachowują się dość osobiście i obsesyjnie. Może się wydawać, że ludzie zamykają się i emocjonalnie zamykają, a ty prawdopodobnie zastanawiasz się, jak pasujesz do obrazu. Jeśli czujesz potrzebę skonfrontowania się z kimś lub czymś, postępuj ostrożnie. Nie rób ani nie mów niczego drastycznego, co mogłoby spowodować, że przyjmą postawę obronną, zanim będziesz mógł wyrazić swój punkt widzenia.

Ryby

Dzisiaj jest dla Ciebie fantastyczny dzień. Przekonasz się, że mgła otaczająca twoją głowę przez ostatnie kilka dni w końcu się rozproszyła i jesteś gotowy do działania. Komunikacja odgrywa dużą rolę w tym, jak działasz dzisiaj. Przekonasz się, że wydarzenia rozwijają się dość szybko, a jeśli nie zwracasz uwagi na to, co dzieje się wokół ciebie, bardziej prawdopodobne jest, że zostaniesz w tyle.

 

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.