Horoskop tygodniowy

  • 23.01.2023
Najnowszy horoskop
Źródło: pixabay.com

Trwa astrologiczny miesiąc wodnika - Wodnikowi patronuje żywioł powietrza, dlatego ten często "buja w obłokach". Osoby spod znaku Wodnika są bardzo otwarte, gotowe na zawieranie nowych znajomości, ciekawe świata i ludzi. Zazwyczaj otacza je wielkie grono znajomych i przyjaciół.

Wodnik
Sezon Wodnika to dla ciebie najbardziej decydujący miesiąc w roku. W tym tygodniu zaczniesz poważnie myśleć o tym, kim naprawdę jesteś oraz dokąd zmierzasz. Planowanie przyszłości może być przytłaczające, w końcu jeszcze masz tyle do zrobienia. Zamiast się dołować, przyjmij pewność siebie, która drzemie w twoim wnętrzu i kieruje cię naprzód.

Baran
Ze zdwojoną energią zasiądziesz do zawodowych obowiązków, co szybko zauważą twoi przełożeni. Zostaniesz doceniona i pochwalona. Pamiętaj tylko, by pod wpływem komplementów nie osiąść na laurach. Czeka cię dość dziwny, obfitujący w niecodzienne wydarzenia tydzień. Na twojej drodze pojawią się nietypowi ludzie. Możesz również przeżyć zaskakującą, ale wspaniałą przygodę, która na zawsze zostanie w twojej pamięci.

Byk
Możesz liczyć na powodzenie finansowe w tym tygodniu. Nie zachłyśnij się jednak wizją ogromnych wpływów, bo gdzieś za rogiem czai się niespodziewany wydatek, na który lepiej mieć odłożone co nieco. W pracy czas upłynie w bardzo miłej atmosferze, znajdzie się czas na rozmowy ze współpracownikami, a to dzięki temu, że szybko poradzisz sobie z zadaniami. W relacjach aura sprzyja planowaniu kroków ku wyniesieniu ich na wyższy poziom, wzmocnieniu więzi. Będzie to czas pełen serdeczności!

Ryby
Na finanse w tym tygodniu nie będzie powodów do narzekania. Możliwe, że z którejś strony pojawi się okazja do tego, aby zdobyć jakieś dodatkowe środki. Nie trać jednak czujności i uważaj na fałszywe promocje w trakcie zakupów. W pracy czeka cię teraz znacznie spokojniejszy okres, będzie można nieco zwolnić tempo i nie martwić się o nagłe wypadki czy kontrole. Sfera uczuć ułoży się dla ciebie bardzo pomyślnie. Znajdzie się czas na zaplanowanie wspólnego wyjazdu, ale też na spędzenie czasu ze sobą, co pozwoli odciążyć umysł.

Bliźnięta
Kiedy partner poprosi cię o pomoc, nie odmawiaj. On bardzo liczy na twoje wsparcie i nie szuka go u nikogo innego. Jesteś singielką? W tym tygodniu może spotkać cię coś bardzo miłego ze strony płci przeciwnej. Utwierdzisz się w przekonaniu, że jesteś atrakcyjną kobietą. Twoja samoocena wzrośnie. Masz partnera? Coś leży ci na sercu, a on nie umie czytać w myślach. Będziesz musiała zacząć o wszystkim mówić wprost. W ostatnim czasie złożyłaś kilka obietnic, z których trudno będzie ci się wywiązać. Będziesz musiała spojrzeć kilku osobom w oczy i wszystko wyjaśnić. Nie obawiaj się tych rozmów – wyjdziesz z nich obronną ręką.

Lew
Zapowiada się dobry finansowo tydzień. Kończysz miesiąc z zaoszczędzonymi środkami, które z pewnością przydadzą się już niedługo. Uważaj jednak, żeby w tym tygodniu nie złamać prawa i nie zapłacić finansowej kary. W pracy spokojnie, nareszcie uda się nieco zwolnić tempo i w takim rytmie przejść przez wszystkie dni robocze, bez konieczności rozwiązywania kryzysowych sytuacji. W relacjach będzie układać się bardzo dobrze – na powodzenie w miłości mogą liczyć osoby już budujące związki, jak i te szukające odpowiedniej osoby.

Koziorożec
Uśmiech, rozrywka i udane życie towarzyskie. To będzie charakteryzować zbliżający się tydzień z życia Koziorożca. Kryzys, który przyniesie koniec tygodnia, okaże się chwilową niedogodnością, z którą bez problemu się uporasz. Bardzo ważne będą dla ciebie relacje z najbliższymi. W wolnej chwili spotkasz się z rodziną, której będziesz się chętnie radzić w jakiejś ważnej życiowej kwestii. W weekend z kolei postawisz na rozrywkę i urozmaicenie szarej codzienności związku. Podrasuj swój wygląd-udaj się na zakupy, do fryzjera, czy kosmetyczki. Zielona herbata, czy zdrowe przekąski pozytywnie wpłyną na stan twojej cery, co dodatkowo doda ci uroku. Najbliższy tydzień sprzyja załatwieniu ważnych spraw i zarobieniu sporej ilości gotówki. Wykorzystaj okazję na uporządkowanie spraw formalnych, tak, by później skupić się wyłącznie na organizowaniu rozrywek i wyjazdów. 

Panna
W kwestii finansów możesz liczyć na przychylność losu. Jeżeli w planach była jakaś pożyczka, to dobry moment żeby się o nią postarać. Planowane wydatki uda się zrealizować bez niespodziewanych przeszkód. W pracy stabilnie i spokojnie, mimo wcale niemałej ilości zadań do wykonania, poradzisz sobie z nimi bez trudności. Zwróć uwagę, żeby w czasie wypełniania obowiązków unikać rozkojarzenia. Relacje będą przeżywać doskonały moment na rozwój. Mowa tutaj nie tylko o tych romantycznych, ale i rodzinnych. Znajdziesz czas dla każdego!

Waga
Kontroluj budżet – wpadnięcie w wir zakupów może skończyć się przykrą niespodzianką. Fortuna spogląda jednak w twoją stroną i – jeśli nie ulegniesz słabościom – będziesz cieszyć się sukcesami w sferze finansów. W pracy na raz pojawić może się wiele zadań i od razu trzeba będzie rozsądnie rozplanować czym zająć się najpierw, a co może chwilę poczekać. Nie popełnij błędu na tym etapie, a tydzień zakończysz ze spokojną głową i sukcesem na koncie. W relacjach czas zmian – mogą zapaść jakieś kluczowe decyzje, które zadecydują o przyszłości. Chodzi tu nie tylko o partnera, ale i o całą najbliższą rodzinę.

Strzelec
Sen? Kto ma na to czas! Początek tygodnia będzie dla ciebie wystrzałem energii – nie masz co żałować czasu na spotkania, romanse i swoje pasje. Rozpoczyna się także dla ciebie czas flirtów, randek. Samotne Strzelce mogą cierpieć z powodu nadmiaru możliwości. Tylu zainteresowanych, a tak mało czasu! Dobrze wykorzystaj ten okres i postaw na rozrywkę. Jeżeli znajdą się w tym tygodniu chwile, w których nie wiesz co robić – poddaj się im. Godzina, dwie bezczynności zaowocują nowymi pomysłami – nie próbuj zrobić wszystkiego na siłę! 

Rak
Najbliższy czas będzie niezwykle łaskawy dla wrażliwych Raków. Śmiało możesz realizować się w niemalże każdej dziedzinie życia. Dobra passa nie ominie cię w sferze uczuć. Sprawy sercowe, które są kluczowe dla ciebie, będą się układać po twojej myśli. Będziesz się również cieszyć nienagannym zdrowiem. Twoje pozytywne podejście do życia przełoży się na ogólnie dobrą kondycję fizyczną. Świadoma zaniedbań z czasu zimowego, zabierzesz się do pracy nad sobą. Sukces i popularność są ci pisane w nadchodzącym tygodniu. Jeśli właśnie podjęłaś się jakiegoś ważnego, strategicznego projektu w firmie, czy zaczęłaś pracę na własny rachunek, to właśnie teraz przyszedł czas na sukces i uznanie otoczenia.

Skorpion
Sfera finansów w tym tygodniu będzie układać się po twojej myśli. Może zdarzyć się, że konieczne będzie dokonanie pewnego nagłego, niezbędnego zakupu, jednak nie naruszy to twojego budżetu drastycznie. W pracy atmosfera nieco się uspokoi, będzie można zwolnić i nieco odświeżyć swoją głowę. Pomocne może okazać się spędzenie czasu ze swoimi współpracownikami i ucięcie sympatycznej pogawędki. Relacje przeżyją doskonały tydzień – będą rozwijać się prężnie, rutyna nie wtargnie do waszego życia, pojawią się wspólne cele i marzenia.

A.J.