Jak przyciągać pieniądze? - Prawa Feng Shui

  • 01.10.2021
Jak przyciągać pieniądze? - Prawa Feng Shui

Starożytna chińska filozofia feng shui zwraca szczególną uwagę na przyciąganie dobrobytu materialnego za pomocą talizmanów pieniężnych. Pierwszą rzeczą, którą należy zrobić, aby przyciągnąć pieniądze, jest znalezienie i aktywowanie strefy bogactwa w domu, mieszkaniu lub miejscu pracy.

Strefa bogactwa znajduje się w kierunku południowo-wschodnim. Najłatwiej to ustalić za pomocą kompasu. Jeśli nie masz kompasu, z pewnością ustalisz gdzie jest wschód, tam wschodzi słońce. A południe można obliczyć słońcem: tam znajduje się dokładnie o godzinie 13. Podziel odległość ze wschodu na południe przez połowę, w tym miejscu będzie południowy wschód. Aby aktywować ten sektor, konieczne jest przyciągnięcie do niego jak największej ilości energii chi. Po pierwsze, w tym sektorze (i w całym domu też) trzeba zrobić generalne sprzątanie, żeby pozbyć się zbędnych śmieci i długo nieużywanych rzeczy.

Pamiętaj stare powiedzenie: pieniądze idą do pieniędzy. Dlatego umieść tutaj talizmany symbolizujące pieniądze 

Hieroglif „ Bogactwo”
Hieroglif „fu”, oznaczający „bogactwo, dobrobyt wszystkiego, co można zgromadzić”, jest sprzedawany w każdym sklepie o kierunku ezoterycznym w postaci wisiorków, jest bitych na monetach i papierowych talizmanach. Nie jest to jednak trudne do zrobienia samemu. Nawet zwykły kawałek tektury nadaje się do narysowania tego talizmanu. Na grubym papierze narysuj hieroglif tuszem i pędzelkiem i włóż go do portfela, sejfu, do pudełka, w którym trzymasz domowe oszczędności. 

Hieroglif „fu” pomaga uzyskać nie tylko korzyści materialne, ale także duchowe.
Dlatego pod jego wpływem twoja postać również może się zmienić: dobrobyt finansowy nie będzie już dla ciebie celem samym w sobie, a zatem znacznie łatwiej będzie go znaleźć. Jeśli zdobędziesz obraz hieroglifu, możesz umieścić go w strefie bogactwa. 

 

Ropucha trójpalczasta


Figurka trójpalczastej ropuchy siedzącej na perle i trzymającej w pysku monetę jest prawdopodobnie najczęstszym talizmanem pieniężnym feng shui. Z reguły ma złoty kolor i może być wykonany z metalu, plastiku, gliny. Takie figurki nie tylko przyciągną pieniądze, ale także ozdobią wnętrze mieszkania.

 

Hotei

Gruby, uśmiechnięty Hotei to jeden z bogów dobrobytu, zabawy i szczęścia. Może być również wykonany z różnych materiałów - kamienia, gliny, plastiku, ale szczególnie cenione są figurki wykonane z hebanu. Kupując Hotei upewnij się, że może stać nie tylko na stojaku, ale także na rękach. Uważa się to za szczególne szczęście.

Zaleca się umieszczenie Hotei na południowym wschodzie. Aby pieniądze wypełniły ​​portfel, często głaszcz figurkę po brzuchu. Ogólnie uważa się, że jeśli zaczniesz swój poranek od pogłaskania Hotei 300 razy po brzuchu, to dzień będzie udany nie tylko finansowo. Nawiasem mówiąc, czasami Hotei jest przedstawiany nie z podniesionymi rękami, ale z łodzią w jednej ręce i dynią z tykwy w drugiej.

 

Udekoruj bogaty obszar jadalni lub kuchni paterą „złotych” owoców - pomarańczy lub mandarynek. Jest to też symbol pieniędzy, bowiem owoce te mają nie tylko okrągły kształt, ale także złoto-pomarańczowy kolor - typowy dla pieniędzy. Przepływ wody o spokojnym przepływie kojarzy się w feng shui z pieniędzmi. Woda ma życiodajną moc, odżywia ziemię, czyni ją żyzną, bez niej całe życie na ziemi zginie. 

Chińczycy używają monet jako amuletów, aby przyciągnąć do domu pieniądze, bogactwo i obfitość. Są zawieszone na czerwonej wstążce lub jedwabnym sznurku na ścianie w zamożnej części sypialni lub gabinetu, aby przyciągnąć bogactwo do właściciela lub przy łóżeczku, jako życzenie noworodka, aby mieć bogate życie. Jeśli nie chcesz zbędnych pytań o znaczenie i przeznaczenie tych monet, umieść je tam, gdzie będą niewidoczne dla wścibskich oczu. Na przykład umieść monety pod doniczką, w której znajduje się doniczka z drzewkiem pieniędzy (kombinacja tych dwóch symboli jest szczególnie skuteczna: bogactwo będzie rosło wraz ze wzrostem drzewa). 


Pulpit powinien być skierowany na południe lub południowy wschód - to przyciąga sławę i pieniądze. Duże znaczenie ma też układ rzeczy na biurku. Aby otrzymać pieniądze przez komputer, komputer musi być umieszczony w lewym górnym rogu stołu - to jest sektor bogactwa.

Jeśli umieścisz telefon w prawym górnym rogu stołu - przyciągnie partnerów, jeśli umieścisz go w prawym dolnym rogu (sektor przyjaciół), to połączenia od znajomych przyniosą bogactwo.

Jeśli po lewej stronie stołu zostanie umieszczona lampa biurkowa lub metalowy przedmiot, przyniesie to sukces finansowy.

 

Akwarium

Akwarium jest również silnym magnesem przyciągającym bogactwo. Idealnie akwarium powinno zawierać dziewięć ryb: osiem złotych i jedną czarną. Ogólnie rzecz biorąc, arowana jest uważana za najbardziej magiczną rybę, która przyciąga ogromne bogactwo. Nazywa się to nawet rybą feng shui. Ale niestety jest bardzo rzadka.
Sam akwarium musi być ustawiony na południowym wschodzie, w klasycznym kierunku bogactwa. I jeszcze jeden dodatek: jeśli twoja ryba umrze, uważa się, że usuwa wszystkie kłopoty właściciela, więc nie powinieneś się denerwować (ale konieczne jest zastąpienie jej nową). Ogólnie rzecz biorąc, ryby (zwłaszcza miedziane i ceramiczne wizerunki karpia) są szeroko stosowane na wschodzie w dekoracji wnętrz biurowych jako symbol bogactwa i dobrobytu.

Zaleca się położyć na stole roślinę „pieniądze”, która symbolizuje dobrobyt. Na przykład drzewo pieniędzy. Czy chcesz, aby drzewo pieniędzy "działało"? Następnie sadzonki lub liście, za pomocą których rozmnaża się gruba kobieta, lepiej nie kupować ani nie pytać, ale po cichu pożyczać. Przynajmniej powszechne przekonanie przypisuje cudowną moc przynoszenia materialnego dobrobytu do domu przede wszystkim tym roślinom, które pojawiły się u ich nowych właścicieli dzięki niewielkiej kradzieży.

 

Fiołki z fioletowymi kwiatami


Odpowiednie rośliny do strefy bogactwa i fiołki regularne z fioletowymi kwiatami. Liście tych roślin również wyglądają jak monety, a fioletowy kolor jest bezpośrednio związany z sukcesem. Ponadto przy odpowiedniej pielęgnacji Saintpaulias będzie kwitła przez cały rok, dostarczając energii dobrobytu.

Aby podnieść nastrój i witalność, na ściane powinniśmy powiesić obraz zwierzęcia takiego jak jeleń lub ptaka - żurawia . Aby wzmocnić pozytywną energię naprzeciwko drzwi wejściowych, zaleca się powieszenie wizerunku Złotego Smoka na czerwonym tle. Smok zawsze symbolizował mądrość i energię.

 

Pamiętaj o rzeczach, których nie wolno robić, aby Twoje pięniądze nie umknęły:

- Nie powinnaś kłaść torby z portfelem na podłodze, w przeciwnym razie nie będzie pieniędzy.
- Uważa się, że pożyczanie pieniędzy wieczorem lub przeliczanie ich w poniedziałek wieczorem jest złym znakiem.
- Niepożądane jest stanie na progu, aby nie „zatrzymać” dobrego samopoczucia wchodzącego do domu.
- Po zachodzie słońca nie licz pieniędzy - aby ich nie ubyło. Nie kładź też pieniędzy na stole, nie zamiataj domu po zachodzie słońca - to strata.
- Łatwe pieniądze, które pojawiły się znikąd (nawet znaleziony portfel czy moneta w sklepie) nie są darem od Boga, a wręcz przeciwnie. 

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.