Najbardziej niechlujne znaki zodiaku - kim oni są?

  • 15.11.2021
Najbardziej niechlujne znaki zodiaku - kim oni są?

Zastanawiasz się, które ze znaków zodiaku nie sprzątają po sobie i nie przywiązują wagi do porządku wokół siebie?

 

Byk

Co ciekawe, ten esteta jest w stanie nieźle nabałaganić w swoim otoczeniu. Faktem jest jednak, że poczucie piękna w Byku okresowo triumfuje nad lenistwem. W momencie, gdy Byk już się przemoże i postanowi posprzątać, to i tak połowę śmieci odłoży w inne miejsce. To kolejna cecha przedstawicieli tego znaku. Uwielbiają zachowywać wszystko, co może się kiedyś przydać.

 

Lew

Lwy uwielbiają dobrze wyglądać i otaczać się ekskluzywnymi rzeczami. Gdy widzimy ich na mieście to wyglądają, jakby przed chwilą wyszli z pałacu królewskiego. Jednak to w domach Lwów często panuje bałagan. Przymykają oko na małe rzeczy, które są porozrzucane po ich domu.

 

Wodnik

Wodnik ma duszę artysty. Z zewnątrz może wydawać się, że jego dom jest pełen niezrozumiałych śmieci, ale po prostu nie zrozumiesz fascynacji i niezwykłej natury Wodnika. Wodnik nie wykonuje prac domowych "bo to konieczne", chociaż osoby spod tego znaku mają też spontaniczne napady dbania o czystość.

 

Strzelec

Ci ludzie mogą przez długi czas ignorować bałagan. Są zainteresowani bardziej zabawnymi i interesującymi rzeczami. Okresowo Strzelec nadal rozumie, że nie może to trwać i skłania się do sprzątania.

 

foto: pixabay.com

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.