Nauka zdalna w szkołach w grudniu 2021 i styczniu 2022r.. Minister podał szczegóły zamknięcia szkół.

  • 07.12.2021
Nauka zdalna w szkołach w grudniu 2021 i styczniu 2022r.. Minister podał szczegóły zamknięcia szkół.
Źródło: pixabay.com

Podczas konferencji minister zdrowia Adam Niedzielski i wiceminister Waldemar Kraska ogłosili nowe obostrzenia dotyczące nauki stacjonarnej w placówkach edukacyjnych. Mimo zapewnień ministra edukacji i nauki Przemysława Czarnka o utrzymaniu nauki stacjonarnej, rząd podjął decyzję, że jeszcze w grudniu szkoły w całym kraju zostaną zamknięte.

Czwarta fala epidemii koronawirusa zbiera coraz więcej ofiar, średnio dziennie umiera na COVID-19 około 500 osób dziennie. W związku z tą sytuacją rząd wprowadza obostrzenia. Podczas konferencji prasowej 7 grudnia wiceminister zdrowia - Waldemar Kraska poinformował, że dzieci w całym kraju przejdą na naukę w trybie zdalnym.

 

Od 20 grudnia do 9 stycznia wprowadzona zostaje nauka zdalna w szkołach podstawowych i średnich. Po tym terminie dzieci wracają do nauki w trybie stacjonarnym - zakomunikował wiceminister Waldemar Kraska.

 

Minister zdrowia Adam Niedzielski przekazał informację dotyczącą obowiązkowych szczepień dla medyków, nauczycieli i służb mundurowych od 1 marca przyszłego roku.

źródło: mat.prasowe

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.