Znaki zodiaku a upodobania muzyczne

  • 22.02.2023
Muzyka a znak zodiaku
Źródło: pixabay.com

Każda grupa znaków zodiaku ma inne upodobania muzyczne, a w tym każdy znak odmienne. Jesteście ciekawi jakie? Przeczytajcie poniższy artykuł.

Baran – energiczne bity
Barany uwielbiają żywą muzykę, ale nie pogardzą również klasycznymi brzmieniami. Wszystko to znajdą w repertuarze amerykańskiej gwiazdy. Ulubionymi gatunkami muzycznymi tego znaku zodiaku są: pop, jazz i rock.

Byk – czyste, organiczne dźwięki 
Byki kochają piękne dźwięki. Doceniają prostotę muzyki i wrażenia, które poszczególne utwory za sobą niosą. Przez to są znakiem zodiaku, który najbardziej docenia muzykę jako sztukę.

Bliźnięta – liryka
Ten znak zodiaku najbardziej docenia głębokie teksty hip-hopowe. Oczywiście nie zaspokoi się pierwszym lepszym kawałkiem. Bardziej docenia te głębokie, poetyckie teksty. Oprócz tekstu bliźnięta bardzo mocno doceniają również warstwę muzyczną, więc „dobry kawałek” to taki, w którym za bogatymi słowami będzie stał żywy, wpadający w ucho beat.

Rak – kreatywna muzyka
Urodzeni pod tym znakiem zodiaku nie tylko kochają oryginalność w muzyce, ale przede wszystkim nie spoczywają na laurach i są najlepszymi ludźmi do tego, żeby swoje upodobania muzyczne wcielić w życie. Dlatego też pasję do dźwięków łączą z tworzeniem własnej muzyki.

Lwy – muzyka do śpiewania
Lwy lubią być w centrum zainteresowania. Dlatego też najbardziej lubią piosenki, które sami mogą zaśpiewać wraz z wokalistą. Ich ulubioną muzyczną zabawą jest karaoke, a filmem – musical. Mają też skłonności do zaskakiwania.

Panna – muzyka eksperymentalna
Panny lubią różnorodność w muzyce. Mają tendencję do faworyzowania artystów, którzy w swoich utworach przejawiają wiele nurtów muzycznych. Stąd upodobania do elektronicznych brzmień łączą z uwielbieniem lirycznych tekstów. 

Waga – utwory miłosne
Wagi są jednymi z najspokojniejszych ludzi. Uwielbiają się zakochiwać. Nowe uczucie jest tym, co dostarcza im energii. Stąd ich niezwykła wrażliwość. Ich ulubionymi utworami są te, z których wypływa prawdziwe uczucie.

Skorpion – mocne brzmienia
Skorpiony lubią mroczność w muzyce. Ostre brzmienie gitar przyprawia ich o gęsią skórkę. Rozładowują swoje emocje, słuchając ulubionych kawałków. Choć mają rockowe upodobania, są niezwykle wrażliwymi ludźmi. 

Strzelec – muzyka klubowa
Jest najlepszym towarzyszem na imprezę. Przetańczy razem z tobą całą noc i będzie znał każdy utwór puszczany przez DJ-a. Na domówce może niekiedy irytować, bo lubi narzucać własne upodobania muzyczne i całą noc może spędzić przeglądając twoją playlistę. Nie można jednak zarzucić mu braku pomysłowości. Dobra zabawa z nim jest gwarantowana.

Koziorożce – muzyka metalowa
Ciemne brzmienia są tym, co Koziorożce kochają najbardziej. W ich gust muzyczny wchodzą szorstkie dźwięki.

Wodnik – muzyka eksperymentalna
Często stawia na niszowe zespoły, o których nikt do tej pory nie słyszał. Odwiedzając go możesz być świadkiem początkujących trendów. W układaniu swojej playlisty Wodnik wykazuje się niezwykłą pomysłowością. Muzyka elektroniczna jest tym, co fascynuje go najbardziej. 

Ryby – muzyka melancholijna
Ryby są ludźmi, którzy lubią pogrążać się w marzeniach. Nic więc dziwnego, że w swoich upodobaniach muzycznych stawiają na utwory, które pozwolą im oderwać się od rzeczywistości. Ryby to naprawdę wrażliwe dusze.

A.J.

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.