Zdeterminowani w miłości. Najbardziej wyróżniające się znaki zodiaku

  • 04.05.2022
Zakochana para na łące

Chyba każdy zgodzi się ze stwierdzeniem, że miłość uskrzydla. Jesteśmy radosne i szczęśliwe. Czas nagle się zatrzymuje. Zaczynamy patrzeć na świat przez różowe okulary. Astrologowie wyróżnili 3 męskich przedstawicieli znaków zodiaku, którzy w materii miłości nie mają sobie równych - obdarzanie miłością to ich wielki dar. Sprawdźmy, kim oni są?

 

Znaki zodiaku, które są zdeterminowane w miłości.  

 

Baran

Wybrankę serca traktuje bardzo wyjątkowo. Zaskakuje ją kwiatami, zaprasza na kolacje. Urocze i niezapomniane randki w blasku gwiazd i księżyca to standard. Z Baranem nigdy nie ma nudy. Zapewnia atrakcje i wrażenia. Jest oddanym i wspierającym partnerem. W związku stawia na komunikację, zawsze mówi wprost o swoich uczuciach i potrzebach. Ma bardzo dobrze rozwiniętą inteligencję emocjonalną. Niewątpliwie to jego ogromna zaleta. Partnerka czuje się rozumiana i wspierana. Życie u boku Barana to piękna przygoda. Jest jak jazda na karuzeli – a kto tego nie lubi?

 

Lew

Obdarzony zmysłowym wdziękiem, królewską postawą i błyskotliwym poczuciem humoru. To typ romantyka. Dla swojej wybranki gotowy jest zrobić wszystko – dla niej skoczyłby nawet w ogień. Jest świetnym kompanem i kochankiem. Kocha mocno i namiętnie. Miłe gesty to jego specjalność. Partner Lew zachwyca swoim intelektem i zainteresowaniami. Przy nim można czuć się spokojnie. Taki partner to skarb!

 

 

Byk

Ma naturę obrońcy, cudownie dba o swoją partnerkę. Bardzo poważnie traktuje tradycje i zasady – pamięta o ważnych rodzinny wydarzeniach, imieninach i urodzinach. Nie rzuca słów na wiatr, jest człowiekiem honoru. Wypowiedzenie magicznego ,,kocham cię” zajmuje mu trochę czasu, Byk musi być tego pewien. W związek angażuje się całym sobą – pragnie budować zdrową relację opartą na solidnych fundamentach. Spontaniczność nie jest jego mocą stroną. Czas woli spędzać domu – wspólne gotowanie, seans filmowy - brzmi idealnie. Swojej kobiecie zapewnia jakże cenne poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji. W trudach codzienności zawsze może na niego liczyć.

 

Gabriela Grinka

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.