Najzabawniejsze znaki zodiaku. Kim oni są?

  • 13.04.2022
Najzabawniejsze znaki zodiaku.
Źródło: pexels.com

Śmiech to bez wątpienia lek na całe zło. Porządna dawka śmiechu momentalnie rozładowuje napięcia nagromadzone w ciele i tym samym przyczynia się do poprawy naszego samopoczucia.

Świat wokół nabiera intensywnych barw, a my odzyskujemy bezcenną radość. Pragniemy więc otaczać się osobami, które rozbrajają nas swoim ciekawym poczuciem humoru. Astrologowie wyróżniają 4 znaki zodiaku, które w tej materii są niezastąpione. Mają wrodzony dar do rozweselania innych, a żartowanie to ich żywioł. Często nawet same gesty potrafią wprawić nas w bardzo dobry nastrój. Naprawdę warto z nimi trzymać!

 

Panna

Królowa sarkazmu z wyjątkowym dystansem do siebie. Z niebywałą lekkością przemienia niezręczne wydarzenia w zabawne anegdoty. Nie obawia się opinii innych. Nikogo nie udaje, zawsze jest sobą i to stanowi o jej sile. Na co dzień poważna, a w towarzystwie wygadana, lubi zrzucać bomby śmiechu – przy tym jest bardzo inteligentna. Instynktownie używa sarkazmu i wychodzi jej to perfekcyjnie. Wykazuje się niebywałą fantazją i w bezbłędny sposób punktuje przywary innych osób.
Śmiech sprawia, że w stresujących sytuacjach szybko odzyskuje balans i czuje się wyluzowana.
Bez wątpienia nie jedna osoba mogłaby pozazdrościć jej błyskotliwego dowcipu oraz dystansu do siebie. To osoba, w której towarzystwie czujemy się bardzo cool. Z Panną śmiechu będzie co niemiara.


Bliźnięta


To prawdziwe dusze towarzystwa. Słyną z tego, że potrafią rozkręcić każdą zabawę. Właśnie z tego powodu uwielbiamy się z nimi spotykać i bawić. Chcemy, żeby byli w naszym życiu.
Ich poczucie humoru jest bardzo charakterystyczne – czasem żartują sobie z innych, ale nigdy nie robią tego w złośliwy sposób. Złe samopoczucie wywołane nietaktownym żartem nie jest ich intencją. W tym specyficznym stylu pragną zarazić innych dystansem do siebie.
Przedstawiciele tego znaku nie lubią nudy i przeciągającej się ciszy. Z reguły to właśnie one przerywają nieznośną ciszę. Zaczynają żartować i opowiadać błyskotliwe historie. Czas spędzony z Bliźniętami pełen jest śmiechu i wrażeń. To niezwykle pozytywne osoby - zawsze uśmiechnięte, otwarte na innych i głodne szalonych przygód. Ich mocną stroną jest naturalna spontaniczność. Uwielbiają błaznować i robić śmieszne miny. Często też prowadzą dialogi z samymi sobą i żywo gestykulują. Potrafią rozbroić każdego, nawet najbardziej poważne osoby. Możecie być pewne, że z nimi nuda nigdy wam nie zagrozi, a chwilowy dołek szybko zniknie.


Strzelec


Ubóstwia dzielenie się historiami. Obdarzony wyjątkową umiejętnością w przezabawny sposób opowiada banalne opowieści. Każda z nich brzmi jak scena rodem ze świetnej komedii. Zwykła opowieść nagle staje się niezwykle ekscytująca. Można śmiało powiedzieć, że Strzelec to mistrzowski gawędziarz. W tej materii nie ma sobie równych.

Przedstawiciel tego znaku jest nieustającym poszukiwaczem przygód i ryzyka. Przekraczanie granic to jego żywioł. Przebywanie w jego towarzystwie jest jak uczestniczenie w najlepszym show, Strzelec wnosi do naszego życia dużą dawkę rozrywki. Jest wspaniałym kompanem i przyjacielem. Na niego zawsze można liczyć.

Potrafi sprawić, że trudna sytuacja nabierze nowych barw, a ty w końcu dostrzeżesz upragnione światełko w tunelu. Jest urodzonym optymistą, który nawet w obliczu utraty pracy, czy rozstania znajduje powody do uśmiechu – powtarza, że zawsze mogło być gorzej. Przedstawiciele tego znaku stanowią ciekawe połączenie. Ich energetyczna natura wprowadza pozytywny nastrój, ale czasem przyprawia też o lekki zawał serca. To połączenie jest jedyne w swoim rodzaju, dlatego tak bardzo je uwielbiamy. Strzelec w życiu to prawdziwy skarb.

 

Waga


To dobry duch – zawsze uśmiechnięta z pozytywnym nastawieniem podchodzi do życia. Bez wątpienia to bardzo społeczny znak. W towarzystwie skupia się na wprowadzaniu dobrej energii. W tym pomaga je nieprzeciętne poczucie humor, opowiada strasznie śmieszne historie. Uwielbia rozśmieszać i wprowadzać wesołą atmosferę - radość kompanów jest dla niej bardzo ważna, to źródło jej własnej energii.
Waga w swej naturze dąży do spokoju i harmonii, dlatego też stroni od sporów – w trudnej sytuacji chce poznać dwie strony medalu. To wyjątkowa cecha. Przedstawicieli tego znaku po prostu nie da się nie lubić. Wprowadzają do naszego życia dużo ciepła i humoru. Oszałamiają swym urokiem, wyobraźnią, a w kwestii żartów umiejętnością wznoszenia się ponad przeciętność. Nic dziwnego, że ich ulubionym gatunkiem filmowym są charakterne komedie. Waga ma niezwykłą charyzmę, przebywanie w jej towarzystwie gwarantuje udaną zabawę – będzie śmiesznie i sympatycznie.

Każdy z nas potrzebuje regularnych zastrzyków endorfin. Radość i dobre poczucie humoru to drugie imię osób z wyróżnionych znaków zodiaku. Oni zawsze zarażą nas pozytywnością i bez wątpienia warto mieć ich przy sobie. Dobra zabawa i przyjemny czas gwarantowany! 

 

Gabriela Grinka

Polecany film

Komentarze
Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu. Dodaj pierwszy komentarz.
Skomentuj
Ilośc znaków: 254
Pozostało znaków:
254
Zabrania się umieszczania reklam, treści niezgodnych z polskim prawem oraz linków.